Gülyaşa G nerede ne zaman neden ölü bulundu - Neden öldü?
>

» Gülyaşa G nerede ne zaman neden ölü bulundu - Neden öldü?

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Annesi ve babasının televizyon kanallarındaki programlara katılmasıyla adı duyulan 16 yaşındaki Gülyaşa G., 48 gün sonra bulundu 15 Mart 2013 tarihinden bu yana Çorlu'dan kayıp olarak aranan 16 yaşındaki Gülyaşa G., yine Çorlu'da bulundu. 

Lise öğrencisi Gülyaşa, kendi rızasıyla kaldığı evden alınarak önce emniyet müdürlüğüne ardından da sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Çorlu Devlet Hastanesi'ne götürüldü. 16 yaşındaki kızın Çorlu'nun yanı sıra Tekirdağ, Silivri ve İstanbul'da kaldığı, kayıp olduğu süre zarfında yanında kaldığı kişilerin de tespit edilerek haklarında yasal işlem yapıldığı kaydedildi. Türkiye Gülyaşa'yı, 48 gün önce kaybolmasının ardından annesi ile babasının özel televizyon kanallarında yayınlanan programlara katılmasıyla tanımıştı.

POLİSLERİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI

Sağlık Mahallesinde oturan VE 15 Mart'ta evden sabah okula gidiyorum diye çıkan 16 yaşındaki lise öğrencisi G.G., ortadan kayboldu. Annesinin polise yaptığı kayıp başvurusunun ardından G.'nin bulunması için geniş çaplı bir çalışma başlatılmıştı. ARKADAŞININ EVİNDE BULUNDU Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği Ekipleri, bugün G.G'nin Havuzlar Mahallesinde bir evde olduğu ihbarı alması sonucu harekete geçti. Eve baskın düzenleyen polis, genç kızı evde uyurken buldu. Karşısında polisleri gören G.G. şok geçirdi. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliğine getirilerek ifadesini alınan G.G.'nin kimse tarafından kaçırılmadığını ve İstanbul'da bir süre kaldıktan sonra geçen haftada Çorlu'ya gelerek arkadaşının yanında kaldığını söylediği öğrenildi.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...