Mehmet Baransu Trabzonspor formasıyla şov yapıyor
>

» Mehmet Baransu Trabzonspor formasıyla şov yapıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

3 Temmuz'da başlayan şike süreciyle birlikte Fenerbahçe aleyhinde yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelen Taraf yazarı Mehmet Baransu, UEFA'nın Fenerbahçe'ye verdiği ceza sonrası Trabzonspor atkısıyla çektirdiği fotoğrafı twitter hesabından paylaştı.
 
TÜRK FUTBOLUNDA DEPREM
Türk futbolu, 3 Temmuz'dan sonraki en büyük depremle sarsıldı. Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüplerini Disiplin Kurulu'na sevk eden Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) kulüplerimizi Avrupa kupalarından men etti.
 
BEŞİKTAŞ'A 1 YIL CEZA
12 sayfalık karar metnine göre, Beşiktaş 1 yıl men cezası alırken Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı suçsuz bulundu. UEFA Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı için müfettişlerinden ek rapor talep etti.
 
Şok haber! 50.000 TL Konut Kredisi, 600 TL taksitle! Başvur! 
Vodafone İş Ortağım, M2M teknolojisi ile %20’ ye varan yakıt tasarrufu sağlanıyor. 
FENERBAHÇE'YE 2+1 YIL CEZA
Fenerbahçe'ye ise 2+1 yıl Avrupa kupalarından men kararı aldı. Böylece sarı lacivertli kulüp 2 yıl Avrupa kupalarına gidemezken 5 yıl içerisinde benzer bir problem olması durumunda 1 yıl daha Avrupa kupalarına katılamayacak.
 
BARANSU FENERLİLER'İ ÇILDIRTACAK
UEFA tarafından verilen cezalar sonrası Mehmet Baransu'nun resmi Twitter hesabından Trabzon spor atkısıyla çektirdiği fotoğraf Fenerbahçe taraftarını çıldırtacak cinsten.
 
İşte Baransu'nun paylaştığı o kare;
 
 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...